Poprvé na jižní Moravě

Úvod / Cesty za vínem / Poprvé na jižní Moravě

Chystáte se na “slunný jih”? Morava toho má mnoho co nabídnout a víme, že může být dosti časově náročné nastudovat a vybrat to nejlepší. Pro jaká vinařství, restaurace, památky a přírodní krásy se z té záplavy rozhodnout? Nechte to na nás! Ušetříme vám spoustu času i peněz.

S námi zažijete Moravu jako místní. Provezeme vás nejzajímavějšími místy a nádhernou krajinou vinic. Budete obdivovat historické skvosty Lichtenštejnů zapsané na seznam Světového dědictví UNESCO i malebnou architekturu sklepních uliček a moderních vinařství.
Představíme vám proklatě chutnou moravskou gastronomii. Poznáte usměvavé vinaře, jejich příběhy, skvělá vína a množství práce, která stojí za každou skleničkou vína.

Je jen na vás, kolik času chcete v tomto stress-free regionu strávit.

Ceny uvedených programů jsou bez ubytování. Rádi vám však zajistíme i nocleh. Prosím, kontaktujte nás a sdělte nám, o jaký typ ubytování byste měli zájem.

4 hodiny

Pohodové odpoledne ve sklípku

Zažijte s námi uvolněné odpoledne plné smíchu, pohody, skvělého vína a jídla.

CENA (4 osoby): 790 Kč / os
CENA (5 – 14 osob): 690 Kč / os

8 hodin

Velký okruh Pálavou –

1 den

Vydejte se s námi na velký zažitkový okruh Pálavou! Čeká vás nabitý den plný přírodních krás, tradic, historie a skvostného vína.

CENA (4 osoby): 1 590 Kč / os
CENA (5 – 14 osob): 1 290 Kč / os

2 dny

Chuť jižní
Moravy – 2 dny

Dnes vás zavedeme na nejkrásnější místa Lednicko-valtického areálu, navštívíme několik unikátních vinařství a také si prohlédnete Pálavu z ptačí perspektivy.

CENA (4 osoby): 2 990 Kč / os
CENA (5 – 14 osob): 2 590 Kč / os

3 dny

Chuť jižní
Moravy – 3 dny

Díky dnu navíc se budeme moci vydat o něco dále od Pálavy. Zavítáme do největší vinařské obce v České Republice – Velkých Bílovic a také se na chvíli ocitneme v levandulové Provence.

CENA (4 osoby): 3 990 Kč / os
CENA (5 – 14 osob): 3 490 Kč / os

4 dny

Chuť jižní
Moravy – 4 dny

Čtvrtý den vás vezmeme do Velkopavlovické vinařské podoblasti – mekky červeného vína na Moravě. Nejznámější jsou vína z tzv. Modrých Hor. Podrobně tuto oblast prozkoumáme, pochopíte, proč se tady modrým odrůdám tak daří a samozřejmě o tom přesvědčíme i vaše chuťové pohárky.

CENA (4 osoby): 5 290 Kč / os
CENA (5 – 14 osob): 4 590 Kč / os

5 dní

Chuť jižní
Moravy – 5 dní

Abyste měli jižní Moravu kompletní, podíváme se dnes do Slovácké vinařské podoblasti.
Rázovitý foklor, bohatě zdobené kroje, rozverné písně a tance, nářečí, tradiční lidová řemesla a v neposlední řadě skvělá vína. To je Slovácko! Kraj tak odlišný od zbytku Moravy. Kraj, který si vás rychle získá.

CENA (4 osoby): 6 590 Kč / os
CENA (5 – 14 osob): 5 790 Kč / os

Pro všechny cesty platí tyto tipy před odjezdem:

  Budeme trávit čas venku a ve vinných sklepech. Vezměte si pohodlné boty a pro jistotu i mikinu navíc.

  Případné alergie na jídlo nám, prosím, sdělte předem, ať pro vás můžeme nachystat alternativu.

  Je hodně pravděpodobné, že během vaší návštěvy se budou v některé z okolních vesnic konat hody či jiné slavnosti. Pokud budete mít zájem, zařadíme je do programu.

  Program je variabilní, máte-li vytipovaná místa nebo vinařství, kam byste se rádi podívali, není problém je zahrnout.

  Výlety se konají celoročně. V chladnějších měsících se budeme více zdržovat uvnitř a venku se zahřejeme svařákem. Ano, i na Moravě si rádi víno svaříme :-)