Romantika pro páry

Úvod / Cesty za vínem / Romantika pro páry

Slavíte výročí? Nemáte čas na pořádnou svatební cestu, ale chtělo by to trošku odpočinku po vašem velkém dni? Nebo jen tak z lásky?

Vinná romantika je stvořená přímo pro vás!

Postaráme se o vaše pohodlí, zajistíme stylové ubytování, odjezdy za vinnými zážitky posuneme až na 11. hodinu, abyste měli dostatek času po ránu jeden na druhého.

První den na vás také čekají dvě hodiny relaxu ve wellness – dva druhy saun, střešní vířivka a bazén s kouzelným výhledem na dominanty Mikulova. V případě zájmu vám zajistíme také masáž.

Další den vás vyzvedneme v 11:00 na vašem ubytování. Bude vás čekat den plný toulání po těch nejhezčích koutech Pálavy, návštěva dvou vinařství, piknik mezi vinohrady s lahví sektu a mnohem více. Bude to nezapomenutelný den, na který budete rádi a dlouho vzpomínat.

Zpátky na vašem ubytování v Mikulově budeme kolem 18:00 hod. Budete tak mít dostatek času užít si večer v tomto pohádkovém městě podle svého gusta. Rádi vám poradíme jaká místa v Mikulově rozhodně stojí za vidění. Doporučíme ty nejlepší podniky na romantickou večeři a posezení u skleničky.

Podrobnosti

  DEN 1: Příjezd na ubytování od 15:00, wellness, volný program
  DEN 2: Odjezd z hotelu v 11:00, návrat 18:00 – privátní přeprava, zážitkový program, degustace ve dvou vinařstvích, piknik s lahví sektu
  DEN 3: Odhlášení z ubytování do 12:00

Cena

  7 500 Kč / 2 os

Cena zahrnuje

  Ubytování na dvě noci ve stylovém hotelu nebo B&B v Mikulově
  Vstup do wellness
  Celodenní výlet po Pálavě
  Degustace ve dvou vinařstvích – všechny vzorky zahrnuty
 Privátní přeprava pohodlným automobilem (ujedeme cca 60 km)
  Piknik s lahví sektu
  Služby průvodce – sommeliera – vinaře
  Malý dárek na památku

Tipy před odjezdem

  Budeme trávit čas venku a ve vinných sklepech. Vezměte si pohodlné boty a pro jistotu i mikinu navíc.
  Případné alergie na jídlo nám, prosím, sdělte předem, ať pro vás můžeme nachystat alternativu.
  Výlety se konají celoročně. V chladnějších měsících se budeme více zdržovat uvnitř a venku se zahřejeme svařákem. Ano, i na Moravě si rádi víno svaříme :-)

Rezervace