Firemní akce
Teambuilding

Úvod / Cesty za vínem / Firemní akce

Hledáte originální a zábavný způsob jak odměnit vaše zaměstnance a kolegy, poděkovat věrným klientům nebo oslavit firemní úspěch? Potřebujete zpestřit konferenci či firemní výjezd?
Přijeďte na Moravu a my se o vše postaráme! Od tvorby programu, přes transport, návštěvy vinařství, řízené degustace, pohoštění až po hry a kvízy, které podpoří týmového ducha. Vám nezbyde nic jiného než vydechnout, bavit se, popíjet a hodovat.

Máte v týmu anglicky mluvící kolegy? I na ně jsme vybaveni. Moravská pohostinnost pro ně určitě bude nezapomenutelným zážitkem.

Níže uvádíme prověřený program firemního dne na Pálavě. Rádi vám však navrhneme i program na míru přímo pro potřeby vašeho týmu. Jste aktivní parta a rádi byste si přešli celý hřeben Pálavy? Jste fandové architektury a umění? Máte jiné představy a požadavky? Kontaktujte nás a my je uskutečníme!

Navrhnutý program

V první části dne prozkoumáme ty nejlepší kouty Pálavy a navštívíme jedno menší vinařství. Se skleničkou v ruce si dáme nenáročnou procházku ke zřicenině Sirotčího hrádku.
Uslyšíte příběhy z minulosti i ze současnosti, dozvíte se něco o historii regionu i pěstování vína.

Kolem druhé hodiny odpolední se přesuneme do vinného sklípku, kde na vás bude čekat oběd formou rautu z místních dobrot – škvarková pomazánka, paštiky, klobásky, sýry a jiné delikatesy.

Pak přijde na řadu řízená degustace, kde ochutnáte cca 10 vzorků vína, ukážeme vám kompletní proces výroby vína a kdo bude při síle, může ochutnat i místní slivovici, meruňkovici či ořechovku. Zkusíte si natáhnout koštýřem a zavřít lahev na staré ruční zátkovačce.

Byla by škoda nevyzkoušet si nabyté vědomosti v praxi. Nachystali jsme pro vás slepou degustaci, určování vůní a také malý kvíz. Ale nemějte obavy, v týmu se to vždy nějak dohromady dá. Navíc tím zdravě podpoříte přátelskou rivalitu a zaručeně se pobavíte.

Na řadu přijde i možnost koupě vína za výhodné ceny přímo od vinaře.

Průběh dne

  Odjezd: 10:00
  Návrat: 17:00

Cena

  1 490 Kč / os

Cena zahrnuje

  Flexibilní nástupní místo – z vaší kanceláře či hotelu*
  Degustace ve dvou vinařstvích
  Přeprava pohodlným minivanem / mikrobusem
  Služby průvodce – sommeliera – vinaře
  Pohoštění – tradiční moravské delikatesy
  Zábavný program, soutěže, kvízy
  Malý dárek pro každého na památku

* Zdarma vyzvednutí a návrat do vzdálenosti 15 km od Mikulova, vzdálenější místa za poplatek – prosím, kontaktujte nás pro podrobnější info
* Nástupní místo Brno – cena 900 Kč za jednu cestu (cena za celý mikrobus, čas odjezdu 9:00)

Cena je uvedena bez ubytování. V případě zájmu vám jej rádi zajistíme.

Vinobraní

Na podzim během vinobraní nabízíme velmi žádaný program NA DEN VINAŘEM, kdy se aktivně zapojíte do sběru hroznů na vinici i do samotné výroby vína ve sklepě.

Unikátní příležitost pro stmelení týmu. Neformální uvolněná atmosféra, burčák ve větším než přiměřeném množství, to je záruka úspěchu! Garantujeme pozitivní účinky na pracovní morálku a výkon všech zúčastněných.

Termínů není mnoho. V případě zájmu si, prosím, program rezervujte s dostatečným předstihem.

Tipy před odjezdem

  Budeme trávit čas venku a ve vinných sklepech. Vezměte si pohodlné boty a pro jistotu i mikinu navíc.
  Případné alergie na jídlo nám, prosím, sdělte předem, ať pro vás můžeme nachystat alternativu.
  Program je variabilní, pokud máte vytipovaná některá místa nebo vinařství, kam byste se rádi podívali, není problém je zahrnout.
 Výlety se konají celoročně. V chladnějších měsících se budeme více zdržovat uvnitř a venku se zahřejeme svařákem. Ano, i na Moravě si rádi víno svaříme :-)

Rezervace